בואו ללמוד רק ממקדמי אתרים שעושים את זה בשטח. יום יום.

מקצוענים עם קילומטרז' בתחום שילמדו אותך תכלס, רק את מה שעובד להם.

הרבה אנשים יכולים ללמד אתכם קידום אתרים, אך הנסיון הרב ביותר מגיע ממקדמי אתרים שעושים את זה כיום, בעצמם, בהצלחה ומשתפים מהנסיון שלהם מה עובד להם ומה לא. ובמקרה שלנו לא הסתפקנו במקדם אתרים אחד בלבד.

עידו סלע

יזם אינטרנט, בעלים ומנכ"ל של 2 חברות סטארט אפ וחברת דיגיטל (וויזי), חולה על גאדג'טים טכנולוגיה וכלים, חובב שח, סקווש ושחייה. מגדיר את עצמו כ"אופטימיזטור" אוהב להפיק את המקסימום מכל דבר, מהזמן, משיחה, מאתרים, מאנשים ועוד. המוטו שלו "עשה כמיטב יכולתך".

מוטי מגל

מוטי מגל – מקדם אתרים משנת 2009, מתמחה בלעשות מקסימום אפקט ברשת עם מינימום תקציב, מלמד את תחום ה-off site מתוך אמונה שלמה שזה מה שעושה את ההבדל בין אתר טוב לאתר שהוא מקום ראשון. מוטו בחיים: "אם קשה לך, סימן שאתה בעליה". מוטי מנהל את הסניף בצפון של סוכנות Teralead המתמחה בעסקים קטנים.

פבל ישראלסקי

עוסק בקידום אתרים משנת 2006 והמייסד של קהילת קידום אתרים AskPavel. הבעלים של קבוצת אנגורה מדיה שמפעילה סוכנות קידום לתאגידים Alpinist 301, סוכנות לעסקים קטנים Teralead, סוכנות קידום בינלאומיות 3DoorDigital, חברת כתיבת תוכן Servula ועוד.

זהר עמיהוד

זהר מוביל עסקים להצלחה באינטרנט, מקדם אתרים, מפרסם מוסמך ב-Google AdWords ובעל תואר שני במנהל עסקים. עוזר לעסקים להגדיל את התנועה לאתר ממנועי החיפוש ב- 130% בתקופה של חודשים ואת אחוזי ההקלקה ב-250% בתקופה של מספר שבועות.

גדעון וולינס

אהבתו של גדעון לשיווק דיגיטלי מגיעה מילדותו, אז אהב להשתעשע עם מחשבים ואינטרנט. בשש השנים האחרונות גדעון מסייע לחברות שונות בבניית אסטרטגיות SEO בינלאומיות. גדעון עבד עם מותגים כגון PokerStars, 888, Feedvisor ועוד, והיום הוא מנהל פרוייקטים בכיר בחברת 3 Door Digital.

ג'ני טורליאנסקי

ג'ני טורליאנסקי, אנליסטית בכירה ויועצת ארגונית בנושא דיגיטל. מומחית בעולם אנליזה אונליין, לשעבר מנהלת מחלקת אנליזה בחברת GO Internet Marketing, עם למעלה מ- 6 שנות נסיון בהדרכה על עולמות הדיגיטל עם דגש על ניתוח התנהגות הגולשים ואנליזה. כיום מלווה מותגים כגון פסגות, קבוצת זאפ ועוד.

דימה קגנוביץ׳

דימה הוא יועץ ומרצה לשיווק דיגיטלי והבעלים של הבלוג יזמניק בו כותב על שיווק דיגיטלי, שיווק באמצעות תוכן וקידום אתרים באינטרנט. דימה מתמחה ב-Content Marketing ככלי לבניית נכסים דיגיטליים מניבים, רכישת לקוחות ומיתוג אישי ברשת.

מארק לוי

מארק עוסק ב-SEO משנת 1997. תפקידו הראשון היה ניהול הדיגיטל של קבוצת המדיה המובילה בלונדון Time Inc בעודו בן 19 בלבד. מארק אפיין את אסטרטגיית ה-SEO של חברות בינלאומיות כגון: Wonga, Sony, American Express ועוד. כיום מנהל את מחלקת ה-SEO הבינלאומי בקבוצת אנגורה מדיה.

אלי דרגונצקי

אלי דרגונצקי מנכ"ל, חברת Online Biz, מהנדס תעשייה וניהול עם ותק של 7 שנים בתחום התפעול, ניהול תכניות, מכירות וחוזים. מרצה בנושא ניהול פרויקט SEO ובפרט ניתוח ותכנון ROI בסביבה מרובת פרויקטים. מטרת השיעור היא זיהוי פרויקט SEO אופטימלי שיניב לקוחות באיכות הגבוה ביותר ובעלות הנמוכה ביותר


 

תודה רבה על השיתוף ! 

עשו לנו לייק ותמיד תהיו מעודכנים: